2491B/10.00/0/100 - 10mm sq Black 2491B Single Core Cable
Express
  • Conductor Size : 10mm²
  • Stranding : 80/0.40mm
  • * Cores : 1
  • Weight : 110Kg/Km
  • Overall Diameter : 6.1mm
Product Code Description Stock Price (Inc. VAT) (Exc. VAT) Pack Size
2491B Black
  • Conductor Size : 10mm²
  • Stranding : 80/0.40mm
  • * Cores : 1
  • Weight : 110Kg/Km
  • Overall Diameter : 6.1mm