6242Y/01.50/8/100 - 1.5mm sq Grey Twin & Earth 6242Y Cable
Express
  • Conductor Size : 1.5mm²
  • Stranding : 1/1.38mm
  • * Cores : 2
  • Weight : 85Kg/Km
  • CPC Size : 1mm²
  • Overall Diameter : 4.55 x 8.8mm
Product Code Description Stock Price (Inc. VAT) (Exc. VAT) Pack Size
6242Y Twin & Earth Cable SKU
  • Conductor Size : 1.5mm²
  • Stranding : 1/1.38mm
  • * Cores : 2
  • Weight : 85Kg/Km
  • CPC Size : 1mm²