2491B/00.50/4/100 - 0.5mm sq Yellow 2491B Single Core Cable
Express
  • Conductor Size : 0.5mm²
  • Stranding : 16/0.20mm
  • * Cores : 1
  • Weight : 8.7Kg/Km
  • Overall Diameter : 2.2mm
Product Code Description Stock Price (Inc. VAT) (Exc. VAT) Pack Size
2491B Yellow
  • Conductor Size : 0.5mm²
  • Stranding : 16/0.20mm
  • * Cores : 1
  • Weight : 8.7Kg/Km
  • Overall Diameter : 2.2mm